fbpx

www.vartsargs.lv

RG zīmola oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs

Oficiāli pārstāvam RG vārtsarga produkcijas zīmolu kopš 2014. gada. Piecu darba gadu laikā esam ieguvuši pastāvīgos klientus, kas arvien lieto mūsu produkciju. Priecājamies, ka RG kļūst aizvien populārāks ne tikai Baltijas valstīs, bet arī visā pasaulē.

Kāpēc izvēlēties RG? Mēs varam piedāvāt vārtsarga cimdus vai vārtsarga apģērbu par visiem pieejamu cenu, saglabājot augstāko iespējamo kvalitāti tirgū.

Nezini, kādu preci vajag? Labprāt konsultējam visos jautājumos saistībā ar mūsu produkciju, palīdzam izvēlēties labāko variantu.

Sūtīšana. Sūtām ar pakomātu un Lietuvas pasta starpniecību. Ja ir iespējams, tiekamies ar klientu. Vai neder neviens no piedāvātajiem piegādes veidiem? Sazinies ar mums, garantēju, ka atradīsim visiem pieņemamu variantu.

PIEGĀDE

Piegādājam sūtījumus ar Latvijas pasta vai Omniva pakomātu starpniecību. Preci nosūtām 24 stundu laikā pēc samaksas veikšanas. Par citiem piegādes veidiem sazinieties personīgi.

JAUTĀJUMI?

Labprāt palīdzēsim atbildēt uz tiem. Lūdzu sazināties pa norādīto e-pastu, tālruņa numuru vai mūsu Facebook lapā.

JA NOLIKTAVĀ NAV PRECES

Aptuveni 80 % produkcijas ir pieejama uz vietas un nosūtām to 24 stundu laikā pēc samaksas veikšanas. Ja noliktavā nav preces, jāgaida 1–2 nedēļas, kamēr prece nonāks Lietuvā. Tādā gadījumā informēsim katru klientu.

NEPATIKA PRECE VAI NEDERĒJA IZMĒRS?

Nepatika prece vai nederēja izmērs? Nav problēmu. Nomainīsim preci pret citu vai atdosim naudu.

(precei ir jābūt nelietotai)

PREČU PIEGĀDES/atpakaļatdošanas NOTEIKUMI

 
 •  

 •  

 •  

 •  
 • PREČU PIEGĀDES NOTEIKUMI

 • Samaksājot par pasūtījumu darba dienā līdz plkst. 12.00, preces tiek piegādātās 1–2 darba dienu laikā. Samaksājot par pasūtījumu brīvdienā vai svētku dienā, preces tiek piegādātās 2–3 darba dienu laikā. 

  Pārdevējs patur tiesības mainīt transportēšanas izmaksas, ņemot vērā pasūtījuma summu, preces izmērus un piegādes vietu. Ja pēc samaksas veikšanas ir pagājušas piecas dienas, bet pasūtītās preces neesat saņēmis, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@vartsargs.lv vai tālruni +370 600 35285. 

  Vēršam uzmanību, ka reizēm ir gadījumi, ka pēc pasūtījuma apstiprināšanas un samaksas saņemšanas atklājas, ka vajadzīgā prece vairs nav pieejama, jo dažu dienu laikā tā tikusi pārdota reālos veikalos, un ir beigušies krājumi, neatkarīgi no tā, ka mūsu tīmekļa vietnē joprojām rāda šīs preces atlikumu. Tādā gadījumā Jūsu pasūtījuma izpilde var aizņemt vairākas dienas vai pat dažas nedēļas, ja izvēlēsieties gaidīt, kamēr tiks papildināti krājumi, vai arī saskaņosim preču maiņu pret citām precēm ar tādu pašu vērtību, vai atmaksāsim Jums naudu.

  Tādā gadījumā Jūsu pasūtījuma izpilde var aizņemt vairākas dienas vai pat dažas nedēļas, ja izvēlēsieties gaidīt, kamēr tiks papildināti krājumi, vai arī saskaņosim preču maiņu pret citām precēm ar tādu pašu vērtību, vai atmaksāsim Jums naudu.

   

  PREČU atpakaļatdošanas NOTEIKUMI

  Pircējam ir tiesības atdot atpakaļ preces, paziņojot par to Pārdevējam rakstiski (pa e-pastu, norādot preci, ko vēlas atdot atpakaļ, un tās pasūtījuma numuru), ne vēlāk kā 7 (septiņu) darba dienu laikā no preces piegādes dienas. Jānorāda šādi dati: klienta vārds/uzvārds, pasūtījuma numurs, no kura vēlas atdot atpakaļ preci, norāda konkrētas preces, kuras atdod atpakaļ, un atpakaļatdošanas iemeslus. Tas ir obligāts nosacījums, lai atgūtu naudu par precēm, kuras atdod atpakaļ. Transportēšanas izdevumus, atdodot preci vai mainot pret citu preci, sedz klients. Atdodot preci, nauda tiek atmaksāta 14 darba dienu laikā no atpakaļatdoto preču pieņemšanas dienas. Nauda par atpakaļatdotajām precēm visos gadījumos tiek pārskaitīta tikai uz maksātāja bankas kontu, kas norādīts preču atpakaļatdošanas veidlapā. Sūtīšanas izdevumi netiek atmaksāti.